Giriş Yap

Yasal Bilgilendirme

Yasal uyarılar ve veri koruma​

borsauzman.com websitesinde yer alan tüm haber, yorum, analiz, grafik, tablo, yazı, makale ve görseller sadece analiz çalışması kapsamında olup, 6362 sayılı SPK ve yine 11.07.2013 tarih – 27804 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan, 01.07.2014 yürürlük tarihini haiz YATIRIM HİZMETLERİ VE FAALİYETLERİ İLE YAN HİZMETLERE İLİŞKİN ESASLAR HAKKINDA Kİ TEBLİĞİ hükümleri gereği YATIRIM DANIŞMANLIĞI FAALİYETİ ve YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ; SPK kuralları gereğince sadece aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ çerçevesinde sunulmaktadır. Burada gerçekleşen analitik çalışmaların pazarlanması faaliyeti sürdürülmektedir.

Kullanıcı 4. ve 5. maddede bulunan yasal kurallar gereği finansal yatırım danışmanlığı hizmeti almadığını, sadece finansal bilgi ve analiz metotlarına dayalı danışmanlık hizmeti aldığını kabul eder. İşbu sözleşmenin ilgili hükümlerinde belirtilen maddeler gereğince yatırımcı şirket üzerinden aldığı hizmet kapmasında yatırım tavsiyesi, yatırım danışmanlığı ve benzeri yasa ihlaline sebebiyet verecek hizmetleri almadığını bilmelidir. Bunun aksi fikrinde hareket eden kullanıcılar tarafında doğabilecek hiçbir türlü zarardan borsauzman.com sorumlu olmayacaktır. İşbu sözleşme ile kullanıcı bunu kabul etmiş sayılacaktır.

borsauzman.com sitede sunulan bilgilerin net doğruluğu konusunda taahhüt vermez.

Sitede yer alan tüm kaynaklar global olarak kabul görmüş metotlarla üretilmiştir. Üretilen stratejiler Dünya’da kabul görmüş teknik ve temel analiz metotları ile üretilmektedir.