Giriş Yap

Biz Kimiz?

 

borsauzman.com bir  Bahçeşehir Finansal Danışmanlık Hizmetleri " Onur Erkan Yıldız " kuruluşudur.

borsauzman.com sitesinde varolan teknik ve temel analizler, akademik çalışmalarını devam ettiren ve piyasalarda profesyonel olarak görev alan bir ekip tarafından üretilir. Dünyaca kabul görmüş metotlar kullanılır. Üstün piyasa tecrübesi ile bu metotlar yorumlanır.

Kritik bilgi 1: borsauzman.com bünyesinde pay sahibi ya da çalışan tüm bireyler manipülasyona yer vermemek amacıyla Borsa İstanbul'a ait ürünlerde ticaret gerçekleştiremezler. Bu bünyede görev alan herkes bunu kabul ve taahhüt etmiş olur. Aksi takdirde ağır cezai yaptırımlar uygulanır.

Kritik bilgi 2: borsauzman.com websitesi ve Bahçeşehir Finansal Danışmanlık Hizmetleri firması yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi hizmetleri vermez. Bu hizmetler yetkili kurumlar ile verilmektedir. borsauzman.com websitesi dünyaca kabul görmüş analitik metotlar kullanılarak teknik analiz ve temel analiz çalışmalarının satışını yapar. Bu çalışmaları satın aldığınız takdirde yatırım kararı size aittir. borsauzman.com bununla sorumlu tutulamaz. Gerçekleştirdiğimiz her paylaşım ve reklam çalışmasında, paylaşılan her bilgi teknik analizlerin " hedefe ulaşma " ya da " zarar kes olma " ihtimalleri ile oluşturulur. Karar verme mekanizması kesinlikle borsauzman.com tarafında değildir.

borsauzman.com ailesi 2020 yılı yılında Finansal Analist Onur Erkan Yıldız tarafından hayata geçirilmiştir. Onur Erkan Yıldız şahsına ait faaliyet gösteren “ Bahçeşehir Finansal Danışmanlık Hizmetleri “ şirketi üzerine kayıtlı bir projedir. Kendimizi anlatmadan önce Onur Erkan Yıldız’dan kısaca bahsetmek isteriz. Onur Erkan Yıldız İstatistik bölümü lisans mezunu olup Para ve Sermaye Piyasaları alanında yüksek öğrenim gerçekleştirmiştir. Daha öncesinde Finans Mühendisliği alanında master çalışması bulunmaktadır. Akademik çalışmalarını sürdürmektedir. Kendisi aşağıdaki kurumlarda görev almıştır.

  • ATIG Yatırım Menkul Değerler A.Ş – Uzman Yardımcısı
  • Destek Yatırım Menkul Değerler A.Ş – Yatırım Uzmanı
  • Başkent Yatırım Menkul Değerler A.Ş – Analist
  • Venbey Yatırım Menkul Değerler A.Ş – Analist
  • FBS Markets INC – Uluslararası Analist (Halen)

Türkiye’de başarılı çalışmaları sonrası 120 ülkede faaliyet gösteren, önemli derecede büyük pazar sahibi bir aracı kurum ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yoğun iş hayatının dışında eğitim çalışmalarını halen devam ettirmektedir. Bu konuda bizlere de ışık tutmaktadır. Ayrıca “ Bahçeşehir Finansal Danışmanlık Hizmetleri “ şirketinin kurucusudur.

borsauzman.com web sitesi bir süredir planlanan ancak yoğun iş temposu nedeniyle 2020 yılında faaliyete geçebilmiş bir projedir. Bu proje önemli partnerler ile birlikte yürütülecek olup büyük bir potansiyel barındırmaktadır. Proje hedef kitle olarak kritik bir ihtiyacı benimsemiştir. İş hayatınızın ne kadar yoğun geçtiğini biliyoruz! Sizin adınıza teknik ve temel analizler gerçekleştireceğiz ve size bunları bir rapor olarak sunacağız. Yatırım kararlarınızı biz veremeyiz ancak bu kararları verirken yapılması gereken her analitik işlemi biz sizin adınıza yapıyor olacağız. Size sadece son kararı vermek kalacaktır! Projenin en önemli detayı ise bireysel olarak çok yüksek bedellerle alacağınız bu hizmeti sürekli olarak düşük bir bedel ile alabileceksiniz. Bunun temel sebebi ise analitik üretimlerin ortak bir kitleye yapılmasından kaynaklıyor.  Özetlemek gerekirse, biz dünyaca kabul görmüş analitik metotlar ile teknik ve temel analizler gerçekleştiriyoruz. Bunları da ortak bir kitle ile paylaşıyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren sürekli gelişim içinde olmayı amaç edindik. Abonelerimize özel sürekli güncel kalacağız. Değişim önceliğimiz olacaktır ve projemizde her zaman “ en iyi hizmet “ fikri ile faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Değişim, gelişim ve hareket oldukça başarı da beraberinde gelecektir.