Giriş Yap

Akademi Abonelik Bilgi

Akademi Aboneliği Nedir?

borsauzman.com “ Akademi “ hizmeti ile finansal piyasalarda birkaç adım önde olabilirsiniz. Eğer finansal piyasalarda ticaret işlemleri yapıyorsanız, analitik çalışmalara fazlasıyla ihtiyacınız olacaktır. Bu analitik çalışmalar yardımıyla getiri elde ihtimalinizi yükseltebilir ve daha sistemli bir yapıda alım-satım yapabilirsiniz. Tabii bu analitik çalışmaların profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi doğru sonuçlara ulaşma ihtimalinizi fazlasıyla artıracaktır. Analitik bir çalışma ya da sistem kullanmıyorsanız, finansal piyasalarda ticaret işlemleriniz büyük risk altında kalacaktır. “ Akademi “ hizmeti ile bu riski en aza indirmeyi amaçlıyoruz.

borsauzman.com “ Akademi “ hizmetine abone olduğunuz takdirde, abonelik süresi boyunca web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden “ Akademi “ portalımıza giriş yaparak Borsa, Forex, Kripto Para ve VİOP piyasaları için en son profesyonel analizleri takip edebileceksiniz. Ayrıca her eklenen analizde, mobil uygulamamız üzerinden bir bildirim alacaksınız ve son analizleri en kısa sürede görebilme imkanınız olacaktır. Paylaşılan tüm analizler için dayanak formatik görünümü de ekleneceği için aynı zamanda analitik sistemler hakkında bilgi sahibi de olacaksınız. “ Akademi “ portalımızda analizlere ek birçok farklı destek modülü de bulunmaktadır ve bunların hepsini kullanarak muhteşem bir finansal analiz ağına sahip olabilirsiniz.

Nasıl Akademi Abonesi Olurum?

Akademi aboneliği için “ 1 aylık “ , “ 3 aylık “, “ 6 aylık “ ve “ 12 aylık “ olmak üzere 4 farklı paketimiz bulunuyor. Satın alacağınız paketin süresi arttıkça, fiyatlarda bir miktar daha indirim olmaktadır. Paketlerimize üst menümüzde bulunan “ Akademi Üyelik Paketleri “ bölümünden ulaşabilirsiniz ve bu bölümden satın alım yapabilirsiniz.

Eğer “ 1 aylık “ paket satın almayı düşünüyorsanız, tekrarlayan ödeme metodunu kullanabilirsiniz. Bu sayede her ayın aynı günü, sizin izin verdiğiniz kredi kartınızdan otomatik olarak 1 aylık abonelik ücreti çekilir. Bu sayede siz tekrar tekrar uğraşmamız olursunuz ve aboneliğinizi kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Bir akademi aboneliğine farklı IP numaralarından, çok defa giriş tespit edilirse, ilgili üyelik tüm hakları saklı kalmak kaydıyla borsauzman.com tarafından iptal edilebilir. Bu durumda hizmetin kötüye kullanımı dolayısıyla ücret iadesi yapılmaz.

Akademi Aboneliğimi Nasıl Sonlandırabilirim?

Aboneliğinizi sonlandırmak isteyeceğinizi hiç mi hiç düşünmüyoruz! Lakin, bazı özel sebeplerden dolayı aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz;Abonelik süreniz sonlandığı takdirde ilk 3 gün boyunca hatırlatma sms’i alırsınız. Bu sms aboneliğinizi yenilemeniz gerektiğini size belirtecektir. Yenileneme işlemi yapmadığınız takdirde aboneliğiniz iptal olur.

Eğer tekrarlayan ödeme sistemi ile abone iseniz, siz iptal etmedikçe her ay aboneliğiniz otomatik olarak devam eder ve sizin izin verdiğiniz kredi kartınızdan otomatik “ 1 aylık “ abonelik ücreti tahsil edilir. Siz talep ettiğiniz takdirde tekrarlayan ödeme sistemi sonlanır.