Giriş Yap

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik ve kullanım sözleşmesi

 

borsauzman.com internet sitesinin tüm hakları “ Bahçeşehir Finansal Danışmanlık Hizmletleri(Onur Erkan Yıldız) “ firmasına ait olup sözleşme devamında “ şirket “ ya da “ borsauzman.com “ olarak anılabilir. İşbu üyelik sözleşmesi borsauzman.com websitesine üye olan ve siteden ücretli/ücretsiz hizmet alacak olan kullanıcılar için gerekli şartları belirtmektedir.

borsauzman.com websitesine üye olan, kullanan ve alışveriş yapan kişi ya da kuruluşlar ( “ kullanıcılar “) işbu üyelik sözleşmesi ve gizlilik politikasının tamamını okuduğunu ve içeriğini tamamen anladığını kabul etmiş sayılır. Kullanıcılar bu sözleşmede yazan her hususu şartsız olarak kabul etmiş olurlar. Şirket işbu üyelik sözleşmesinde istediği zaman değişim yapabilir. Şirket kullanıcılara gizlilik politikasının korunduğunu bildirir ancak kullanıcılar farklı bir düşüncede ise lütfen hizmetlerden faydalanmayınız. Bu hizmetlerden faydalandığınız takdirde gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

 

Site Hizmetlerinin Kullanımı

 

Kullanıcı borsauzman.com websitesi içeriğinde herhangi bir hizmetten faydalanmak istiyorsa, ilgili hizmet için geçerli olan tüm bilgileri vermesi gerekir. Bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olması kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı siteye üye olduğu takdirde ya da hizmeti aldığı takdirde bilgilerin doğruluğunu peşinen kabul eder. Şirket burada bir hata tespit ederse bilgilendirmeksizin üyeliği iptal edebilir.

Kullanıcıların hesaplarının şahıslarına münhasır olduğunu unutmamaları gerekir. Bir hesap sadece bilgileri alınan kullanıcıya aittir ve sadece o kullanıcı tarafından kullanılabilir. İkinci ve üçüncü şahısların hesabı kullanması art niyetli olarak yorumlanabilir ve şirket bu durumda bu hesapları bilgilendirmeksizin kapatabilir. Ayrıca kullanıcıların hesap bilgilerini başkaları ile paylaşmaları durumunda oluşabilecek zararlardan şirket sorumlu olmayacaktır.

borsauzman.com websitesine erişim için bir kullanıcı adı ve şifre belirtmiş olmanız gerekir. Şifre güvenli kullanıcı tarafından sağlanmalıdır ve kesinlikle ikinci, üçüncü şahıslar ile paylaşılmamalıdır.  Kullanıcı şifre güvenliğini sağlayamadığı takdirde oluşabilecek zararlardan şirket sorumlu değildir.

borszauzman.com websitesinde finansal tecrübesi ve akademik çalışmaları bulunan bir ekip tarafından teknik ve temel analizler baz alınarak veri paylaşımı yapılır. Burada kesinlikle yatırım tavsiyesi ve yatırım yönetimi hizmetleri verilmemektedir. Kullanıcılar ücret karşılığında danışmanlık hizmeti aldığı takdirde üretilen teknik ve temel analizlere ulaşabilme imkanı kazanmış olurlar. Kullanıcılar sadece bu bilgileri baz alarak yatırım kararı vermemelidirler. borsauzman.com SPK’nın 22 Nisan 2002 tarihli resmi gazete tebliği hakkında bilgilendirme yapmaktadır. SPK’ nın mevzuatı dışında bir faaliyet tarafımızdan yürütülmemektedir ve bu kesinlikle kullanıcı tarafından talep edilemez.

 

Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.