Giriş Yap

Finans Koçu

Finansal piyasalar ticaret tarihi boyunca varolmuş önemli bir platformdur. Gelişen teknoloji ile birlikte 2000’li yıllar sonrasında finansal piyasalarda önemli miktarda hacim ve tüccar artışı gözlemlenmiştir. Kaldıraçlı piyasalar başta olmak üzere, Borsa, Krtipto Para ve Forex gibi finans aracılarında ticaret yapmak kazançlı bir hal alırken, risk oranlarında da artışlar gerçekleşmiştir.

 

Piyasalarda oyuncu sayısında yaşanan artış, bilgiye ulaşmada yaşanan kolaylık ve jeopolitik faktörler her geçen yıl fiyat hareketliliğini artırmaktadır. Böyle bir ticaret ortamında getiri elde edebilmek için profesyonel ya da profesyonele yakın hamleler yapmak gerekmektedir. Bu hamleler için analitik metotlar, psikolojik destek, disiplin, planlama ve sistemsel yeterlilikler önem arz etmektedir. Doğru zamanda doğru hamleler uygulayan tüccarlar ön plana geçmektedir.

Biz borsauzman.com olarak “ Finans Koçu “ hizmetimiz ile tüccarlık sürecinde size tam destek sağlıyoruz. Elimizde bulunan analitik metotları sizlerle paylaşıyor, ticaret planlamalarınız, ticaret disiplininiz, ticaret sistemleriniz ve ticaret psikolojisi tarafında sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Aylık periyotlarla devam eden bu hizmeti satın aldığınız takdirde, online iletişim araçları sayesinde sizinle kesintisiz bir şekilde iletişimde kalıyor ve size özel çalışmalar yapıyoruz.

 

Bu hizmeti kredi kartı ya da havale/eft yöntemleri ile satın alabilirsiniz.
Kredi kartı ile ödemelerde 12 aya varan vade fırsatımız vardır.
 

 

Detaylı bilgi için kurumsal

WhatsApp hattımız ya da canlı chat ile iletişime geçiniz!
WhatsApp İletişim

2.799,00₺